Вивіски з дерева для кафе та бару

Ціна: від 3500 грн, розмір - 300х1000 мм

1

Індивідуальний дизайн

Наші спеціалісти розроблять дизайн вивіски для вас індивідуально. Ми виробляємо вивіски з LED підсвічуванням, яке відмінно вписується в загальний дизайн і робить вивіску більш помітною. У комплект входить обробка лаком, морилкою, фарбування

2

Якісні матеріали

Ми виконаємо ваше замовлення з якісних матеріалів та за доступною ціною.

3

Установка вивіски

Наші майстри встановлять вивіску вашого закладу після виконання всіх робіт та доставки.

4

Гарантія результату та термінів

Виконаємо роботу якісно та в обумовлені терміни.

Вартість вивісок

Розмір Матеріал Виготовлення Ціна
300х1000 мм Дерево 2-4 днів від 3500 грн
400х1000 мм Дерево 2-4 днів від 3800 грн
500х1000 мм Дерево 2-4 днів від 4000 грн
600х1000 мм Дерево 2-4 днів від 4300 грн
800х1000 мм Дерево 2-4 днів від 4500 грн
Оформити замовлення

Результати

1367

Портретів

51

Барних стійок

87

Вивісок для кафе та барів

Продукція

Выжигание портретов по дереву

ВИГОТОВЛЕННЯ КАРТИН

Весь процес створення картин, крім нанесення зображень, насправді - ручна робота. Усі картини виготовляються майстрами Gerasimov Gallery.

Вывески из дерева

ВИГОТОВЛЕННЯ ВИВІСОК

Виготовлення вивісок з дерева для кафе, барів, ресторанів та інших закладів.
Кожна вивіска унікальна та створена в ручну.

Барные стойки из дерева

ВИГОТОВЛЕННЯ БАРНИХ СТІЙОК

Індивідуальне виготовлення дерев'яних стійок для кафе, барів, будинків. Гарантія 1 рік.

Виробництво вивісок для кафе та барів

Дерево, як і раніше, тримає пальму першості серед будматеріалів. Це стосується не лише будівель, а й предметів інтер'єру. Багато кафе та ресторанів як основний матеріал для рекламних вивісок використовують натуральну деревину: це красиво і набагато естетичніше, ніж яскраві неонові написи, які часто бувають не доречні.

У Gerasimov Gallery Ви маєте можливість замовити вивіску для закладу. Виготовлення вивісок відбувається вручну. У роботу майстра вкладають не лише свої знання та вміння, а й любов до справи. Наші співробітники готові запропонувати Вам ідеї та креативні рішення, щоб зовнішні вивіски виділялися серед інших. При необхідності ми розробимо дизайн, макет та встановимо готовий виріб.

Ви можете запропонувати свої варіанти букв для вивісок, ми із задоволенням втілимо в реальність витівку.

Щоб замовити та купити рекламні вивіски в Україні (Київ, Запоріжжя, Черкаси), достатньо:

Замовте виготовлення зовнішньої реклами у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі в компанії Gerasimov Gallery – якість, індивідуальність та надійність гарантуємо.

Вивіски з дерева для кафе та барів

Дерев'яні вивіски для бару чи кафе виглядають естетично та оригінально. Щоб привернути увагу відвідувачів, зверніть увагу на дизайн вивіски – він повинен повторювати стилістику вашого закладу.

Конструкції для зовнішньої реклами, виконані з дерева, на вигляд можуть бути різноманітними. Наприклад, для придорожнього кафе підійде рекламна вивіска у вигляді прямокутника з нерівними зламаними краями.

Якщо це міський заклад, можна використовувати більш формальний стиль – згладжені краї, рівні фігури, ретельне шліфування поверхні.

Як вибрати колір для вивіски?

Розробити макет зовнішньої вивіски ви можете самостійно або разом із нашими фахівцями. Важливо, щоб дерев'яної поверхні добре виділялися букви. І допоможе цьому контраст.

Якщо основа виконана із темного дерева, літери на вивісці можна зробити світлими. Оптимальним варіантом стане білий колір або тон світлої деревини. І навпаки, на світлому дерев'яному полотні чітко проглядатимуться чорні, темно-сині та коричневі літери. Ще більше привернути увагу до дерев'яної вивіски дозволить підсвічування.

Такі кольори як червоний, блакитний та жовтий погано виглядають на будь-якій дерев'яній поверхні. Тому при оформленні вивіски для бару чи кафе їх краще не використовувати.

Вибір шрифту та візерунків

Ми рекомендуємо використовувати найпростіші види шрифтів. Наприклад, жирний шрифт не тільки легше вирізати з дерева, але і для очей він буде зрозумілішим – курсивні літери на вивісках читати складніше.

Це стосується і візерунків – робіть їх максимально простими. Так вони не відволікатимуть увагу від головного тексту, а лише доповнять загальний вигляд.

Визначте розмір

Цей параметр повинен відповідати архітектурним нормам та місцевості. Якщо кафе або бар розміщений за містом, зробіть більше вивіску, щоб вона була помітна на відстані. А ось знаки на пішохідних вулицях мають бути за розміром такими, щоб їх можна було легко розглянути за один раз.

Якщо ви хочете замовити та купити рекламну вивіску в Україні, ми допоможемо розробити макет та створимо її індивідуально для вас.

Корисна інформація

Посетит ваше заведение потенциальный клиент или нет зависит от многих факторов, и одним из них является вывеска. Именно поэтому она должна быть привлекательной и заметной на расстоянии. Особенно это важно в темное время суток. Отличным вариантом станет деревянная вывеска с LED-подсветкой. В дневное время она будет выглядеть просто и непринужденно, а в вечернее – эффектно и привлекательно. Заказать деревянную вывеску с LED-подсветкой вы можете у нас. Мы изготовим ее по вашему макету или поможем составить его, учитывая все ваши пожелания.

LED-підсвічування за своєю будовою дуже проста, але в той же час має масу позитивних характеристик перед іншими типами освітлення. По суті це світлодіоди, світлодіодні модулі, об'єднані в єдину електричну систему. Ось основні переваги дерев'яних вивісок з LED-підсвічуванням:

 • довговічність – світлодіодна стрічка здатна прослужити вам не один рік, радуючи своєю яскравістю;
 • привабливий зовнішній вигляд – таку зовнішню вивіску важко не помітити навіть із суттєвої відстані;
 • широкий вибір відтінків – для підсвічування ви можете підібрати будь-який колір освітлення.

Світлодіоди можуть відрізнятися між собою за технічними характеристиками та параметрами, а отже ви зможете підібрати оптимальне LED-підсвічування для рекламної вивіски. Світлодіоди на вивісці можуть розміщуватися зсередини, тобто залишаться непомітні для очей і лише задаватимуть освітлення в темний час доби. Також вони можуть розташовуватись на зовнішній частині конструкції. Точкове розташування виглядає не менш привабливо і задає зовнішній вивісці особливий стиль.

Фахівці з реклами кажуть, що подібні конструкції найкраще підходять для малого та середнього бізнесу. Вони дозволяють виділити ваш заклад із загальної маси та привернути увагу. Дерев'яні вивіски з LED-підсвічуванням підійдуть:

 • для магазинів, аптек;
 • для бару або кафе;
 • для пекарні;
 • для компаній у сфері послуг тощо

Щоб купити вивіску з LED-підсвічуванням, звертайтесь до нашої компанії. Ми запропонуємо привабливі варіанти для вашого закладу, а також зможемо виготовити конструкції будь-якої складності за індивідуальним проектом.

І хоча ми живемо в епоху пластику та ПВХ, все більша кількість людей цінує екологічність. Тому багато клієнтів замовляють у нас вивіски з дерева для кафе, барів та інших закладів. Такі конструкції виглядають естетично та натурально, а це неодмінно приваблює клієнтів.

Якщо ви хочете купити рекламну вивіску, але все ще сумніваєтеся, якому матеріалу віддати перевагу, обов'язково розгляньте переваги дерев'яних виробів. Це допоможе зробити правильний вибір.

Простота та практичність цінувалися у будь-які часи. Вибираючи дерев'яну вивіску для бару або кафе, ви оціните такі позитивні особливості таких виробів:

 • естетична привабливість;
 • привернення уваги клієнтів та виділення на тлі конкурентів;
 • довговічність – при правильній обробці дерево зберігає свій первісний вигляд протягом багатьох років, оскільки залишається
 • стійким до температурних коливань та вологи;
 • універсальність – конструкції з дерева вписуються в будь-які екстер'єри та гармонійно виглядають на загальному тлі.

Виготовляючи вивіску з дерева, вдається повторити стиль закладу, надати йому індивідуальності та вигідно відбудуватися від конкурентів.

Якщо ви зупинили свій вибір на дерев'яній вивісці, наступним етапом стане вибір породи деревини. Це важливий етап, від якого залежить зовнішній вигляд та довговічність конструкції.

Під час вибору породи дерева для виготовлення вивіски варто враховувати наступні етапи її обробки. Сучасні технології дозволяють працювати з будь-якими видами матеріалів. Головне, щоб були відсутні сучки, а рівень вологи був низьким.

Але ми все ж рекомендуємо враховувати деякі нюанси:

 • клен – найкраще піддається лазерному різанню;
 • дуб, горіх, береза, груша – використовуйте, якщо на вивісці будуть дрібні візерунки;
 • сапеле, ялівець та дуб – ці породи найбільш стійкі до несприятливих погодних умов.

Найчастіше у виготовленні зовнішніх вивісок використовується бук та ясен. Ці породи вирізняються високою міцністю. Для інтер'єрних конструкції нерідко застосовують грушу, завдяки її гладкості та приємній текстурі.

Якщо вам потрібна зовнішня вивіска для кафе або бару, ми допоможемо підібрати відповідну породу дерева, а також складемо індивідуальний макет, враховуючи ваші побажання.

Наші контакти:

Адреса:

Gerasimov Gallery - м.Київ, Голосіївський район Кооператив "ГБК Печерський", вулиця Камишинська 4, Поштовий індекс: 01013

Зв'язатися з нами:

Телефон: +38 (097) 936 07 54

E-mail: gerasimovgallery@gmail.com

Соц. мережі:

Посилання:

Карта сайта